Kas laimėjo Limerick v Tipperary?

Turinys:

Rungtynių ataskaita kaip Limerick laimėjo trečią iš eilės Miunsterio finalą Páirc Uí Chaoimh stadione, 2:29:3:21 įveikdama Tipperary.

Kas laimėjo Tipp v Limerick 2021?

2021 m. Miunsterio medžioklės čempionato finalas – Limerikas 2:29 Tipperary 3:21. Sekmadienį, liepos 18 d., Páirc Uí Chaoimh mieste, Limerickas įveikė Tipperary 2:29:3:21.

Ar Limerickas įveikė Tipperary?

Praėjus kėliniui atsilikę 10 taškų (2:16 iki 0:12), Johno Kiely komanda laimėjo penkių taškų skirtumu ir užsitikrino vietą visos Airijos pusfinalyje antrosios pusės dėka. Kyle'o Hayeso ir Seamuso Flanagano įvarčius per paskutines 35 minutes, kai Limerickas 2:17 pranoko Tipperary – 1-05.

Kas laimėjo Limeriko metimo rungtynes?

Limerick 1:25 įveikė Waterford: 0:17 visos Airijos senjorų medžioklės čempionato pusfinalyje šeštadienį, rugpjūčio 7 d., Croke Park.

Kiek laiko yra Limerick prieš Tipperary?

Žiūrėkite Kerry prieš Westmeath ir Dubliną prieš Kilkenny tiesiogiai per RTÉ2 arba RTÉ Player šeštadienį nuo 16:45 val.. Žiūrėkite svarbiausius savaitgalio veiksmus per „The Sunday Game“21.30 val. per RTÉ One.