Ar Davidas Ferreris laimėjo „Didžiojo kirčio“turnyrą?

Turinys:

Davidas Ferreris Ernas yra buvęs Ispanijos profesionalus tenisininkas. Tris kartus Daviso taurės čempionas su Ispanija Ferreris yra laimėjęs visų lygių turnyrus, išskyrus „Didžiojo kirčio“turnyrus, ir šiuo metu turi septintą didžiausią visų laikų karjeroje uždirbtą piniginį prizą tarp vyrų tenisininkų.

Ar koks nors Graikijos tenisininkas laimėjo „Grand Slam“turnyrą?

Stefanos Tsitsipas (graikų k. Στέφανος Τσιτσιπάς, tariama [ˈtefanos t͡sit͡siˈ2) yra Gren. … Jis taip pat tapo trečiuoju graiku žaidėju ir pirmuoju graiku atvirosios eros metu, iškovojusiu jaunių Didžiojo kirčio čempionų titulą 2016 m. Vimbldono berniukų dvejetų rungtyje.

Kas iškovojo daugiausiai „Didžiojo kirčio“titulų?

Legendinis Šveicarijos tenisininkas Rogeris Federeris yra visų laikų profesionalių vyrų tenisininkų iškovotų „Didžiojo kirčio“teniso titulų sąrašo viršuje.

Kas atsitiko Davidui Ferreriui?

Ferrer pasitraukė 2019 m., paskutinėse rungtynėse pralaimėjo Zverevui Madride. Šiais metais jis ketina dirbti „Barcelona Open“direktoriumi.

Kuris Ispanijos tenisininkas du kartus laimėjo Vimbldoną?

Tai buvo jo septintasis karjeros titulas ir pirmasis ant žolės. Su šia pergale jis tapo antruoju ispanu (po Nadalo), laimėjusiu turnyrą žolės aikštelėje po 36 metus trukusios sausros. Vimbldone Ferrer buvo penktoji.