Kas laimėjo kliūtinį bėgimą?

Turinys:

Courtney Frerichs pateko į JAV olimpinės lengvosios atletikos komandos istoriją ir trečiadienio rytą Tokijuje iškovojo sidabrą moterų kliūtinio bėgimo varžybose. Didžiąją lenktynių dalį pirmavęs, Frerichsą paskutiniame rate aplenkė Ugandos Peruth Chemutai.

Kas laimėjo 2021 m. kliūtinį bėgimą?

Pirmą kartą pirmaujanti per paskutinį šuolį į vandenį, Soufiane El Bakkali iš Maroko laimėjo vyrų 3 000 metrų kliūtinio bėgimo finalą rugpjūčio 2 d. 8:08.90 2021 m. Tokijo olimpinėse žaidynėse.

Kodėl Emma Coburn buvo diskvalifikuota iš kliūtinio bėgimo?

Tačiau ji buvo diskvalifikuota nes išlipo iš trasos po paskutinio rato suklupimo už barjero. Tai rezultatas 30-metei nepasirodė priimtinas, nes ji į lenktynes išvyko ne tiek tikėdamasi, kiek tikėdamasi parsivežti medalį. „Mano Tokijo olimpinės lenktynės buvo visiška nesėkmė.

Kas laimėjo olimpinį moterų kliūtinį bėgimą?

Amerikietė Courtney Frerichs laimėjo sidabrą po drąsaus bėgimo priekyje. Paskutiniame rate aplenkusi amerikietę Courtney Frerichs ištiesusi nugarą, Peruth Chemutai iš Ugandos rugpjūčio 4 d. Tokijuje laimėjo moterų 3 000 metrų kliūtinį bėgimą per 9:01,45 ir tai yra nacionalinis rekordas.

Kodėl jie tai vadina kliūtimi?

Kliūčių bėgimas kilo iš žirgų lenktynių 18-ojo amžiaus Airijoje, kaip raiteliai lenktyniavo iš miesto į miestą bažnyčių bokštais – tuo metu matomiausia vieta kiekviename mieste – kaip startas irpabaigos taškai (taigi ir pavadinimas kliūtinis bėgimas).