Ar neryškus Zoelleris patenka į šlovės muziejų?

Turinys:

Šiandien jis dažnai girdimas švilpaujant farvateryje, kai toliau žaidžia Čempionų ture. Fuzzy gavo aukščiausią garbę, kurią suteikė USGA. … Apdovanojimas pavadintas Briano 'Bruno' Henningo, buvusio Čempionų turo viceprezidento ir Pietų Afrikos golfo šlovės muziejaus nario, garbei.

Kodėl Fuzzy Zoeller garsus?

Kaip profesionalus golfo žaidėjas, Frankas „Fuzzy“Zoelleris laimėjo dešimt PGA Tour renginių, įskaitant du pagrindinius čempionatus. Jis yra vienas iš trijų golfo žaidėjų, laimėjusių meistrų turnyrą pirmą kartą šiame turnyre. Jis taip pat laimėjo 1984 m. „US Open“turnyrą, dėl kurio 1985 m. gavo Bobo Joneso apdovanojimą.

Kas atsitiko Fuzzy Zoeller?

Nors Zoelleris nebežaidžia aikštėje kiekvieną dieną, jo kūne vis dar yra niežulys golfo žaidime. Jis padėjo sukurti kelis kursus savo gimtojoje Indianos valstijoje, o pastaruoju metu prisidėjo prie naujo Indianos universiteto kurso. „Tas Indianos universitete bus nuostabus“, – sakė Zoelleris.

Ar Fuzzy Zoeller atsiprašė Tiger Woods?

Praėjus beveik mėnesiui po to, kai jo rasiškai nejautrios pastabos dėl Masters čempiono Tigerio Woodso tapo dideliu ginču PGA turo metu, Fuzzy Zoeller asmeniškai atsiprašė Woodso per 20 minučių trukusius pietus vakar Colonial Country Club. Fortvorte, Teksase, kur abu žais šios savaitės kolonijiniame turnyre…

Kada Fuzzy Zoeller išėjo į pensiją?

' Man tikrai nerūpi, ar kada nors vėl pasiimsiu klubą. Aš jų prisirinkau pakankamai “, - sakė Zoelleris, kuris laimėjo 10 PGA Tour titulų ir dar du PGA Tour čempionų titulus. „Išėjau į pensiją tinkamu laiku“. Paskutinis jo oficialus renginys buvo 2017 Pagrindinė labdaros klasika Des Moine mieste, Ajovoje, kur jis užėmė 76 vietą.

Rekomenduojamas:

Įdomios straipsniai
Kas yra išjungimo scenarijus?
Skaityti daugiau

Galite sukurti išjungimo scenarijų, kuris paleidžia „Tealeaf“programą, kuri vadinama CanSvcs.exe, kol kompiuteris neišsijungia. Ši programa palaiko operacinės sistemos veikimą tol, kol sustabdomos visos „Tealeaf“paslaugos, todėl gali būti išsaugoti proceso duomenys ir neleidžiama sugadinti talpyklos.

Ar galite apsilankyti Luckington Court?

Su dideliu džiaugsmu galime pranešti, kad Classic British Drama Tours, dabar turi išskirtinę prieigą prie Luckington Court, dar žinomo kaip Longbourn, Bennet šeimos namai. 1995 m. BBC serija „Puikybė ir prietarai“. Kas nupirko Luckington Court?

Kur surengti išpardavimą?

Įrašykite savo prekių sąrašą Ebay, Craigslist ir Facebook Marketplace. Jei norite parduoti savo daiktus vietoje, savaitgalį nevaldydami garažo, kreipkitės į šias internetines kabės. Jei turite retų ar antikvarinių daiktų, kurie, jūsų manymu, gali kainuoti didelius pinigus, įtraukite juos į Ebay, kad galėtumėte susisiekti su kolekcionieriais ir kitais didesnių bilietų pirkėjais.