Kur yra neryškus Zoelleris?

Turinys:

Legendinis golfo žaidėjas iš New Albany, Indiana, kuris lankė Hiustono universitetą ir tapo profesionaliu golfo žaidėju 1973 m., Frankas Urbanas Zoelleris, „Fuzzy“, yra žinomas visame pasaulyje. pasauliui už jo sėkmę ir charizmatišką charakterį.

Ar Fuzzy Zoeller vis dar žaidžia profesionalų golfą?

Gimęs ir užaugęs Naujajame Olbanyje, Indianoje, buvęs profesionalus golfo žaidėjas Fuzzy Zoeller padarė siaubingą karjerą PGA ture. 10 kartų turo laimėtojas ir du kartus pagrindinio čempiono laimėtojas Zoelleris yra vienas geriausių ir charizmatiškiausių žaidėjų.

Kada Fuzzy Zoeller išėjo į pensiją?

' Man tikrai nerūpi, ar kada nors vėl pasiimsiu klubą. Aš jų prisirinkau pakankamai“, – sakė Zoelleris, kuris laimėjo 10 PGA Tour titulų ir dar du PGA Tour čempionų titulus. „Išėjau į pensiją tinkamu laiku“. Paskutinis jo oficialus renginys buvo 2017 Pagrindinė labdaros klasika Des Moine mieste, Ajovoje, kur jis užėmė 76 vietą.

Kodėl Fuzzy Zoeller garsus?

Kaip profesionalus golfo žaidėjas, Frankas „Fuzzy“Zoelleris laimėjo dešimt PGA Tour renginių, įskaitant du pagrindinius čempionatus. Jis yra vienas iš trijų golfo žaidėjų, laimėjusių meistrų turnyrą pirmą kartą šiame turnyre. Jis taip pat laimėjo 1984 m. „US Open“turnyrą, dėl kurio 1985 m. gavo Bobo Joneso apdovanojimą.

Ar Fuzzy Zoeller yra šlovės muziejuje?

Šiandien jis dažnai girdimas švilpaujant farvateryje, kai toliau žaidžia Čempionų ture. Fuzzy gavo aukščiausią garbę, kurią suteikėUSGA. … Apdovanojimas pavadintas Briano 'Bruno' Henningo, buvusio Čempionų turo viceprezidento ir Pietų Afrikos golfo šlovės muziejaus nario, garbei.

Rekomenduojamas:

Įdomios straipsniai
Violetinės galingos riebalų šalinimo priemonės sudedamosios dalys?
Skaityti daugiau

Purple Power Cleaner/Degreaser gamina ir platina Aiken Chemical Company. Aktyvus pavojingas ingredientas yra Etilenglikolio monobutilo eteris. Ar „Purple Power“riebalų šalinimo priemonė yra toksiška? Produktas gali nudeginti burnos, gerklės, stemplės ir skrandžio gleivines.

Kaip skausmingas yra kateteris?

Įterpti bet kurio tipo kateterį gali būti nepatogu, todėl šioje vietoje galima naudoti anestezinį gelį, kad sumažintų skausmą. Taip pat galite jausti diskomfortą, kai kateteris yra vietoje, tačiau dauguma žmonių, turinčių ilgalaikį kateterį, laikui bėgant prie to pripranta.

Ar plaukų šalinimas lazeriu kenkia?

Daugeliu atvejų plaukelių šalinimas lazeriu sukelia minimalų skausmą, ypač palyginus jį su kitomis procedūromis, tokiomis kaip vaškavimas. Daugelis pacientų teigia, kad jaučiasi taip, lyg juos užtrauktų guminė juosta. Žinoma, su plaukų šalinimu lazeriu susijusio skausmo lygį lems vieta, kuriai taikoma lazeriu, ir jūsų asmeninė skausmo tolerancija.