Kas yra dabartinis pasaulio čempionas snukerio žaidėjas?

Turinys:

Karalaujantis pasaulio čempionas yra Mark Selby. Joe Davisas dominavo turnyre per pirmuosius du dešimtmečius ir laimėjo pirmuosius 15 pasaulio čempionatų, kol po paskutinės pergalės 1946 m. nepralaimėjęs pasitraukė.

Kas dabar yra geriausias snukerio žaidėjas?

Peržiūrėkite dešimt geriausių, žemiau…

1. RONNIE O'SULLIVAN. 2020 m. pasaulio čempionato finale sutriuškinęs Kyrenas Wilsonas – jo šeštoji karūna – pabrėžė, kad O'Sullivanas yra didžiausias. …
  8. JOHNAS SPENCERIS.

Kas yra turtingiausias snukerio žaidėjas?

1. Steve'as Davisas – 33,7 mln. 63 metų Steve'as Davisas yra turtingiausias snukerio žaidėjas pasaulyje. Jis gimė Londone, Anglijoje, 1957 m.

Kas turi daugiausiai 147 snukerio pertraukas?

Štai visų oficialių 147 didžiausių snukerio pertraukų sąrašas:

• Steve'as Davisas pirmą kartą oficialiai pasirodė 147 1982 m. „Lada Classic“. …
  • Stephen Hendry pasiekė 11 maksimumų, iš jų tris – Crucible. …
  • Ronnie O'Sullivanas turi 15 maksimumų – rekordas.

Kas daugiausia laimėjo snukerio pasaulio čempionatą?

Stephen Hendry priklauso daugiausiai pasaulio čempionų titulų šiuolaikinėje epochoje, nes jis laimėjo septintąjį turnyrąlaikai. Ray'us Reardonas, Steve'as Davisas ir Ronnie O'Sullivanas iškovojo po šešis titulus; Johnas Higginsas ir Markas Selby laimėjo keturis kartus; Johnas Spenceris ir Markas Williamsas laimėjo tris; ir Alexas Higginsas laimėjo du.